;)

Styrelsen 2021

Ordförande: Staffan Andersson – Åhus Seaside staffan@ahusseaside.com

Kassör: Lotta Gall – Åhus Beach lotta@ahusbeach.com

Ledamöter:
Maria Berés – The Absolut Company Maria.Beres@pernod-ricard.com
Jenny Davidsson – Sparbanken Skåne jenny.davidsson@sparbankenskane.se
Eva-Marie Hagström – Kristianstads Kommun eva-marie.hagstrom@kristianstad.se
Jessica Nord – Restaurang Pråmen info@pramen.net
Jens Persson – Privab jens.persson@privab.se
Magnus Tyche – Svenska Kyrkan tyche@kund.biknet.se
Johanna Isaksson – Ica Kvantum johanna.isaksson@kvantum.ica.se

Valberedning
Mats Hallkvist – styrelseproffs (sammankallande)  mats@hallkvist.net
Tina Gunnarsson – Näringslivschef Kristianstads Kommun tina.gunnarsson@kristianstad.se

Adjungerad : Louice Bodin, Verksamhetsledare – Platsorganisation ÅhusSweden
louice.bodin@ahussweden.se 0709-49 00 83

Verksamhetsplan 2021-2024